Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem urządzenia, napisz do nas.  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.  Możemy się umówić na pokaz urządzenia w wybranym wspólnie dogodnym terminie.

NTERPROMED, ALUNA MEDICAL Sp. z o.o., Warszawa; tel. +48 721 258 403, 787 002 004; info(at)interpromed.pl lub aluna(at) aluna-medical.pl

Adam Bierzniewski, Prezes

Mieszkał w Polsce i Kanadzie. Był założycielem i CEO firmy BIOSANA,  jednej z pierwszych firm zajmujących się dystrybucją urządzeń estetycznych w Polsce. Wcześniej był dyrektorem handlowym w Northam Trade Co. w Toronto, a następnie dyrektorem marketingu Elba Poland i Camex Trading w Polsce, dyrektorem zarządzającym Alcar Poland. Oprócz wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu lubi spędzać czas na doradztwie, w szczególności na sprzedaży,  marketingu, obsłudze klienta, zarządzaniu produktami, planowaniu marketingowym i marketingu internetowym. Ukończył marketing i zarządzanie na Ryerson Polytechnic University w Toronto oraz dyplom muzyczny w Royal Conservatory of Music w Toronto. Zawsze wierzy w strategię marketingową opartą na zdrowym rozsądku i bardzo ceni sobie dobrą obsługę klienta. Jest propagatorem nowoczesnego marketingu i japońskiego stylu strategii sprzedaży.

Odwiedź nasze inne strony z najciekawszymi, innowacyjnymi i dochodowymi urządzeniami 

Byliśmy na LNE
Wystawiliśmy się
Wystawiliśmy się